Warsaw Internet eXchange | kontakt |
 
[ komunikaty ] [ uczestnicy ] [ logowanie ] [ regulamin ] [ struktura węzła WiX ] [ linki
» Witamy na stronie Warszawskiego Węzła Wymiany Ruchu Internetowego WIX.


WIX - Warsaw Internet eXchange jest formalnym porozumieniem firm internetowych tworzących węzeł wymiany ruchu internetowego.
Węzeł ten zapewnia bardzo szybką i z założenia darmową łączność pomiędzy wszystkimi uczestnikami.

Węzeł ma strukturę rozproszoną, na którą składają się urządzenia uczestników.
Dostęp do każej z lokalizacji podlega regulaminowi właścieciela danego urządzenia.


Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 lutego 2015 roku zakończona zostanie działalność Warszawskiego Węzła Wymiany Ruchu Internetowego (WIX - Warsaw Internet Exchange), którego właścicielem jest UPC Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć, iż w celu zachowania ciągłości usług świadczonych przez Państwa firmę na rzecz klientów końcowych - które realizowane były dotychczas w oparciu o funkcjonalność WIX - po ww. terminie będą musiały być świadczone przy wykorzystaniu innych niż WIX punktów wymiany ruchu.

Informujemy również o możliwości wymiany ruchu z UPC Polska w następujących punktach wymiany ruchu: PLIX i THINX. Zachęcamy także do zapoznania się naszą ofertą w zakresie świadczonych przez UPC Polska usług międzyoperatorskich tj. Transmisja danych, Tranzyt IP oraz peering.

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości z Państwa strony, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Panem Andrzejem Zielińskim, T: +48 22 2416 412, M: +48 600 950 420, e-mail: andrzej.zielinski@upc.com.pl